Project Description

POZOR UPDATE V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI NEBUDE

ČÍTAJ ĎALEJ ČO SA PRIPRAVUJE

  KONFERENCIA MLÁDEŽE UPdate – MÔŽE BYŤ AJ S TVOJOU MLÁDEŽOU V TVOJOM MESTE                              10.-12. september 2020

V čase pandémie, v ktorom vieme plánovať akcie najviac dva týždne dopredu, sme sa rozhodli, že konferenciu UPdate tento rok zažijeme iným spôsobom. Namiesto jedného veľkého celoslovenského stretnutia paralelne prebehne množstvo menších lokálnych UPdate stretnutí za využitia online technológie.
Tieto stretnutia sa budú skladať z dvoch hlavných častí:
1) Tri skupinové večerné programy s vyučovaním vo forme video prenosu. Marek Tomašovič, Ervin Mittelmann, Janči Máhrik vás budú sprevádzať témou: LÁSKA ako naša identita.
2) Množstvo seminárov, na ktoré sa účastníci individuálne pripoja pomocou ZOOMU.
Chceš aby bol UPdate aj v tvojom okolí? Máš možnosť otvoriť UPdate Campus* a tak hosťovať UPdate od štvrtka do soboty 10. až 12. septembra. Radi ti pri tom pomôžeme a poskytneme vypracované podklady. Začni prvým krokom, aby sme o tebe vedeli. Zaregistruj svoj Campus. Nemaj obavu je to jednoduchšie ako sa zdá.
*Campus – pomenovanie pre miesto, lokalitu kde bude prebiehať UPdate. Nebudeš tam sám. Zapoja sa aj ďalšie mládeže.
„Podľa toho všetci spoznajú, že ste moji učeníci, ak budete mať lásku jeden k druhému.“ Ján 13.35

ZAČNI  PRVÝM KROKOM A ZAREGISTRUJ SVOJ CAMPUS DO 9. SEPTEMBRA

ZAREGISTRUJ SVOJU SKUPINU A VYTVOR CAMPUS

So svojou mládežou, alebo skupinkou môžete vo svojom okolí založiť UPdate Campus.
Venuješ sa niekomu? Vedieš mládež, alebo skupinu?
Pomôžeme ti pripraviť tri večerné stretnutia na tému LÁSKA
Začni práve tu a zaregistruj svoj Campus  REGISTRÁCIA

VYUŽI POMOC PRI PRÍPRAVE

hjhjh

hhh

Konferenciu UPdate sme už pripravili, nebude to ťažké.

Ak si zažil konferenciu UPdate, tak vieš, že aj malú vec treba premyslieť a pripraviť. K tomu ti poslúži materiál  pre prípravu a organizáciu. Môžeš za krátky čas pripraviť tri večerné stretnutia. Pustíme sa do toho spoločne?

REGISTRÁCIA PRÍSTUP K SEMINÁROM

j

h

Dobrá konferencia to sú aj semináre na aktuálne témy. Tento rok budú formou ZOOM skupín. Aby si sa vedel zúčastniť a mal všetky informácie zaregistruj svoj campus aj pred začiatkom stretnutia a dostaneš všetky informácie.   PONUKA SEMINÁROV

 

ZAVOLAJ MLÁDEŽNÍKOV NA 3 STRETNUTIA

Začnite školský rok na svojej lokálnej UPdate konferencii, ktorá bude spoločná, aj keď nebudeme na jednom mieste. Budeme spolu na diaľku. Od štvrtka 10.9. do soboty 12.9. pripravíme spoločne tri večerné stretnutia. Časť programu bude vo vašej réžii (podklady dodáme) a časť programu zabezpečíme centrálne – večerné vyučovanie a online ZOOM semináre.

Campus ZA
Campus LV
Campus Herm.
Campus PO
Campus BJ

Žilina – José Calvo

Levice – Miro Balala

Hermanovce nad Topľou – Slavo Krupa

Prešov – Daniel Bán

Bardejov- Jakub Lenart

Campus BA
Campus CBBA
Campus BB
Campus SN
Campus LV

Bratislava Paradox – Karmen Márföldiová

CB Bratislava  – Jakub Novotny

CB Banská Bystrica – Oliver Poloha

Spišská Nová Ves – Martin Kačur

Levice – Jakub Šajben

TÉMA LÁSKA JE STÁLE AKTUÁLNA A UPdate  BUDE PRÁVE O LÁSKE. Podľa toho spoznajú, že ste moji učeníci… že budete mat lásku“ – láska ako odtlačok, ktorý ťa identifikuje 🙂

Prečo tento rok nebude klasický  UPdate?

Starostlivo sledujeme situáciu, ktorá je spojená s pandémiou. Zvážili sme obmedzenia spojené s organizáciou takéhoto podujatia. Na základe toho sme urobili rozhodnutie, ktoré vás neoberie o UPdate konferenciu, no zároveň bude rešpektovať hygienické nariadenia a zároveň zníži riziko prenosu covid 19.  Budeme radi ak pripravené veci poslúžia mládežníkom na miestach kde sa stretávajú.
 UPdate pripravujeme  pre mládež vo veku od 15 rokov. Našou túžbou je povzbudiť jednotlivcov, ale aj mládeže aby túžila žiť evanjelium v každej oblasti života. Konkrétne v oblasti svojej viery skúmať na čom je postavená a ako pevne ukotvená. Opatrenia sa rýchlo uvoľňujú, ale aj sprísňujú a tak  stále sledujeme aktuálnu situáciu a obmedzenia. Všetko čo pripravujeme si môžeš pozrieť nižšie, alebo nás sleduj na Instagram, Facebook , kde zdieľame všetky informácie. 
KONTAKT email: mladez@cb.sk
KONTAKT mob:0904 663 611