Odpovede na časté otázky.  UPdate 11. september 2021

Potrebujem sa registrovať na UPdate? Registrácii sa aj tak nevyhneš. Registrácia je pre všetkých povinná buď elektronicky, alebo na mieste. Ako organizátor sa prihováram , aby si potvrdili svoju účasť elektronicky do 9.9. 2021. Pomôžeš organizátorom sa lepšie pripraviť na tvoju návštevu. Kapacita je pre COVID opatrenia limitovaná a môže sa stať, že sa nebude dať registrovať na mieste.

Aké sú COVID opatrenia a obmedzenia?  Covid automat sprísňuje opatrenia podľa farby v ktorej sa okres nachádza. Aktuálna situácia a opatrenia nájdeš na stránke daného UPdate miesta.  Pre obe miesta platí, že rúško je povinné.  

Ako je s dopravou a parkovaním? Doprava sa zabezpečuje individuálne. Usmernenie kde program prebieha sa dozvieš od organizátora pre dané miesto konferencie. Informácie o parkovaní sa dozvieš od organizátora. 

registrácia UPdate Žilina
registrácia UPdate Hermanoviec

Konferencia mládeže je miesto na ktorom sa raz ročne stretáva mládež CB, aby spoločne uctievala Pána Boha. Je to prežitosť po dlhom čase stretnúť priateľov, hľadať odpovede na rôzne životné otázky. Tento rok sa budeme zaoberať lisom Efezkým a otvoríme tému spoločenstva. Som súčasnou spoločenstva? Potrebujem aby mi niekto hovoril do môjho života? Kto si myslíš že sme? Sme jednotlivci a riadime si svoje životy autonómne?  Čaká ťa ešte veľa zaujímavého programu počas celej konferencii, tak sa oplatí vycestovať a prísť na UPdate.

Konferencia bude trvať len niekoľko hodín a tak využi  príležitosť sa osobne stretnúť a príd na UPdate.