UPdate 9.- 11. september 2022  KONFLIKT

Ahoj, tu nájdeš všetky informácie ktoré potrebuješ vedieť pred začiatkom konferencie UPdate v Žiline. Na jednom mieste očakávame mládežníkov zo všetkých zborov Cirkvi Bratskej. Ďalšie informácie Ti pomôžu v plánovaní príchodu na UPdate.

Termín: UPdate: 9.-11. 9. 2022
Pre koho: Mládež od 15 rokov až 23+
Miesto: Ubytovacie zariadenie Veľký Diel, Žilinská univerzita v Žiline, Vysokoškolákov 20, 010 08 Žilina
Cena:  Konferenčný poplatok celá konferencia 10€,  jeden deň 6€,
Kontakt: Slavomír Krupa, mob:0904 663 611 email: mladez@cb.sk

Hlavná časť registrácie skončila 4.9. 2022, UPdate 2022 Žilina

Možnosť objednať ubytovanie na konferenciu UPdate skončila 4.9. 2022.  V prípade záujmu o registráciu ubytovania kontaktujte organizátora konferencie.

Program stretnutia

Máme pripravený super program! Program si môžeš pozrieť nižšie, všetky nové informácie budeme zdielať na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, pozorne sleduj nové príspevky.

Marek Tomašovič / Piatok večer
#1 Príbeh zmierenia
Kľúčovým slovom v kresťanstve – zmierenie. Zmierenie nie je „len“ odpustenie. Je to náprava vzťahu… cena, ktorú treba platiť…
Juraj Sabol / Sobota  ráno
#2 Čo je „win“? 
Vzťahy vieme začať celkom prirodzene. Ale opravovať ich keď nastane konflikt? To nám až tak nejde…Keď nastane konflikt/spor, čo je skutočnou výhrou?
José Calvo Aguilar / Sobota večer
#3 Emócie 
Strach => hľadáš záchrancu; Hnev => voláš po spravodlivosti; samota => hľadáš vzťah.
Žalm 55:13-24 – žalmisti otvorene komunikujú Bohu svoje emócie.
Spolu v Žiline  / Nedeľa ráno
#4 Spoločenstvo
Príležitosť byť súčasťou na bohoslužbe UPdate,  CB Žilina, CB Za Kostolom

Konferencia mládeže je miesto na ktorom sa raz ročne stretáva mládež CB, aby spoločne uctievala Pána Boha. Je to prežitosť po dlhom čase stretnúť priateľov, hľadať odpovede na rôzne životné otázky. Témou konferencie je aktuálna téma konflikt.  Okrem hlavnej témy ťa čaká ešte veľa  zaujímavého programu.

Postaráme sa o tvoje pohodlie:

Využi všetky výhody ktoré ponúka moderný areál univerzity.

Ubytovanie v trojlôžkových izbách, izby  priamo v areáli univerzity.

Stravovanie   využi bohatú ponuku množstva obchodov a reštaurácii ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Ak by si mal záujem o raňajky daj nám vedieť a budeme o tejto žiadosti jednať so zariadením univerzity. 

 
102

Očakávame tento rok okolo 150 mládežníkov. Tešíme sa, že po dlhom čase sa uskutoční UPdate v režime všetci spolu na jednom mieste. Tu môžete sledovať koľko je prihlásených na konferenciu UPdate. Registrácia prebieha do 4.9. 2022. Po tomto termíne sa bude dať registrovať, ale už bez možnosti zabezpečiť ubytovanie.