Európska konferencia mládeže,  19. až 22. septembra 2024  Wisla, Poľsko 

TÉMAHľadanie pokoja
Žijeme vo svete paradoxov. Viac technológií – menej vzťahov. Viac vedomostí – menej múdrosti. Viac človeka – menej Boha.  Pomaly sa naše VIAC stáva naším MENEJ. A POKOJ, po ktorom zúfalo voláme, sa zdá byť čoraz menej dosiahnuteľný. Skôr či neskôr zistíme, že Božie VIAC sa stáva naším VIAC. “Sláva Bohu na výsostiach a na zemi pokoj medzi tými, v ktorých má zaľúbenie!” Lukáš 2:14

CENA (Skorá registrácia – do 30. júna):
1. Konferencia, ubytovanie, strava – 20.-22. septembra – 119 €
3. Konferencia a fórum mládežníckych lídrov, ubytovanie, strava – 19. – 22. septembra – 159 €
€(ceny sa po 30. júni zvýšia o 20 €)

Získaj 50€ podporu na konferenciu od ÚDM.  Platí pre prvých 10 mládežníkov ktorí sa prihlásia na konferenciu. Ak máš záujem o podporu skôr než vyplníš registráciu kontaktuj Sláva Krupu, email:  mladez@cb.sk , mob: 0904663611

Registruj sa na konferenciu

S veľkým nadšením oznamujeme prvú európsku konferenciu mládeže prepojenú so sieťou IBCM a TGC (na Slovensku je to Spoločenstvo evanjelia) v roku 2024. Európski vedúci mládeže sa stretli a dohodli sa, že sa pripoja k poľskému mládežníckemu tímu pri organizovaní prvej Európskej konferencie mládeže. Únia detí a mládeže sa stala partnerom konferencie. Pridali sme sa  do tímu organizátorov konferencie a túžime povzbudiť a vyslať mládežníkov Cirkvi bratskej zúčastniť sa konferencie. Témou konferencie je “Hľadanie pokoja”. Povzbudzujeme mládež zo všetkých európskych krajín, aby si nenechala ujsť príležitosť spojiť sa s inými a zapojiť sa do výziev a možností súčasnej mládežníckej kultúry na Božiu slávu a rozšírenie Jeho kráľovstva.

MIESTOWisla, Poľsko

TERMÍNY19. až 22. septembra 2024
1. Fórum mládežníckych lídrov – 19. – 20. septembra 2024 (príchod vo štvrtok 19. septembra).
Fórum začína v piatok 20. septembra od 9.30 do 16.30 hod. Fórum zahŕňa panel mládeže o súčasných otázkach a zasadnutia o vedení mládeže.
2. Konferencia mládeže – 20. – 22. septembra 2024. Začína večerou 20. septembra a končí obedom v nedeľu 22. septembra.

DOPRAVA: Zo Slovenska individuálna, autom, alebo vlakom. Ak bude konkrétna skupina môžeme sa dohodnúť na spoločnej doprave.

UBYTOVANIE: Hotelové izby sú vzdialené 5 až 10 minút chôdze od konferenčného centra.

KOMUNIKÁCIA: Hlavným komunikačným jazykom je angličtina. Je možnosť zabezpečiť preklad, ak si vieme zabezpečiť prekladateľa, Ďalšie možné preklady:  Španielčina, Francúzština, Poľština, Rumunčina, Nemčina, Portugalčina, Taliančina,

PREDNÁŠAJÚCI:
Dr. David Smith – medzinárodný riaditeľ siete IBCM – David je súčasťou IBCM od roku 2011. Má zázemie v rôznych obchodných, manažérskych, pastoračných, misijných, učiteľských a akademických úlohách. Je zapojený do výcviku vodcovstva, kázania a zámorskej misie, má srdce pre ľudí, aby boli uchopení Božou milosťou a pripravení na život služby. Ako riaditeľ medzinárodného vzdelávania Austrálskeho kolégia kresťanských štúdií (ACCS) prednáša a vyučuje na medzinárodnej úrovni v oblasti pastoračnej služby, vedenia, kázania, teológie a hermeneutiky. Od roku 2008 sa angažuje vo vedení medzinárodných misijných tímov v Kambodži a Afrike. David ukončil magisterský výskum v oblasti kázania, jeho práca má názov “Kazateľská komunita” a doktorandské štúdium v oblasti ekleziológie. David je autorom kníh “Skryté agendy”, “Vzorová cirkev”, “Spájanie” a “Boh tak miluje”.

Dr. Tim Savage – Medzinárodný riaditeľ  Spoločenstva evanjelia  – (ThM, Dallas teologický seminár; PhD, University of Cambridge) je pastor, autor, rečník na konferenciách. Slúžil v zboroch v Texase, Anglicku a Arizone a vo viac ako 25 krajinách Európy. Obzvlášť rád sa rozpráva s mladými dospelými a spoznáva, ako odovzdali svoj život Ježišovi Kristovi. Tim a jeho manželka Lesli žijú vo Veľkej Británii a majú dvoch synov, dve nevesty a dve vnúčatá. Tim napísal niekoľko kníh, vrátane knihy Power through Weak: Paul’s Understanding of the Christian Ministry, No Ordinary Marriage: Together for God’s Glory a Discovering the Good Life: The Surprising Riches Available in Christ (Krížová cesta). Tim pochádza z južnej Kalifornie a miluje surfovanie.

Registrácia na konferenciu