Odpovede na časté otázky.  CHOCHMES  2024 

Pre koho je tábor určený?

Tábor je určený pre deti vo veku 12-15 rokov. Pre jednotlivcov ale aj celé skupiny dorastencov ktorí sa celoročne stretávajú. Súčasťou je tím vedúcich ktorí tvoria program. 

Kedy bude spustené prihlasovanie na Tábor pre rok 2024?

Prihlásiť sa na tábor bude možné od 6.marca  2024.

Ako môžem prihlásiť dorastenca na tábor?

Jednoducho vyplnením a odoslaním  elektronickej prihlášky. Prihlášku nájdete pri úvodných informáciách. 

Kedy mi príde mail s potvrdením o prijatí dieťaťa do tábora?

Mail s potvrdením o prijatí dieťaťa do tábora sa snažíme odoslať čo najskôr. Prosíme vás o trpezlivosť, pracujeme na tom ako najlepšie vieme. Ak potrebujete viac informácii neváhajte  napíšte, alebo zavolajte. Všetkým účastníkom budeme posielať informácie k nástupu na tábor.  

Do kedy je potrebné zaplatiť tábor?

Keď vám príde mail o prijatí dieťaťa, prosíme vás zaplaťte zálohu za tábor čo najskôr. Ak to však nie je možné, urobte tak do 6. júna 2024. Koniec registrácie končí 6.6.2024 alebo aj skôr keď sa naplní kapacita zariadenia. 

Dostali sme mail o prijatí dieťaťa do tábora, ale moje dieťa sa tábora nemôže zúčastniť a preto ho chceme odhlásiť. Čo musím urobiť?

Prosím dajte nám čo najskôr vedieť, že vaše dieťa sa tábora nezúčastní.  Váš storno poplatok bude v sume 30EUR. Ak ste zaplatili celú sumu vrátime vám zvyšok zo zaplatenej sumy. Ak sa nenájde náhradník, storno poplatok kompenzuje vynaložené výdaje ktoré máme s prípravou a zakúpením technicko materiálového vybavenia. 

Chcem prispieť na službu deťom na UDM. Kam môžem poslať peniaze?

Sme veľmi radi, že chcete prispieť na našu službu a pomôcť nám zaplatiť pobyt aj pre deti, ktoré si to nemôžu dovoliť. Môžeš nám darovať  aj 2% z dane.  Podporiť nás môžete cez účet
IBAN SK30 8330 0000 0021 0135 9732

Kde sa bude tábor konať v roku 2024?

Tábor bude v zariadení MEMC ICHTYS Veľký Slavkov, 5 km od Popradu.

Ako sa môžem s vami spojiť, ak mám ďalšie otázky?

Komunikujeme s Vami výhradne mailom, telefónne . Vaše otázky zasielajte na email: mladez@cb.sk  a mob. č. 0904663611

Rád by som sa  zapojil do tímu vedúcich?

Pre viac informácii a možnosti sa zapojiť do tímu vedúcich kontaktuj vedúceho tábora. Poskytne ti informácie a odpovede na Tvoje otázky. email: mladez@cb.sk  a mob. č. 0904663611