Zuzka Sabolová

Som vyštudovaná učiteľka, ale od skončenia školy som robila už všetko možné. Niekoľko požehnaných rokov som pracovala v Tréningovom centre Kompas a slúžila v levickom CB najmä v práci s dorastom. Najradšej zo všetkého som mala dievčenské skupinky, stretávania sa s dievčatami a anglické tábory. Po dlhšom období singleness prišiel Juraj a udalosti nabrali rýchly spád. V septembri 2015 sme sa vzali. Rok sme bývali v Londýne a v decembri 2017 nám Pán Boh daroval Tadeáša. Náš syn je teraz tým najdôležitejším (ale nie jediným) komu túžim rozprávať a predstaviť nášho dobrého Otca a Spasiteľa. Bývame a slúžime v Košiciach.

Network  15 –  23  Nedeľa 10:45

NÁZOV: Od dievčaťa k žene

Kritika na adresu nevyzretých mužov neutícha. O nič menej však nie je ani vtipov o ženách harpyách, hysterkách, manipulátorkách, diktátorkách, či náladových príšerách. Žiadna z nás by sa asi nechcela ocitnúť v niektorej z týchto kategórií.

Ako však vyrásť a dozrieť v správnu ženu? Emocionálne, charakterovo, vzťahovo, duchovne…? A čo je cieľom takého rastu?

Čo ma ovplyvňuje pozitívne a ako sa vysporiadiť s negatívnymi vplyvmi? Ako sa stať ženou podľa Božieho srdca, podľa Jeho vôle?  Existuje jeden správny prototyp, do ktorého sa napriek našej rôznorodosti musíme všetky „narvať“? Kto má byť mojím vzorom?

Pozývam ťa, aby si sa spolu so mnou pozrela do Božieho Slova, do svojho srdca, okolo seba a na Krista. Prijmi výzvu stávať sa zbožnou ženou, ktorá je požehnaním, pomocou, radosťou, pokojom.

Nie som tou, ktorá by to všetko už bola dosiahla. Som však na ceste a rada sa podelím o víťazstvá i pády – všetky prikryté Božou milosťou.