HERMANOVCE n.T.  UPdate 11. september 2021

Ahoj, tu nájdeš všetky informácie ktoré potrebuješ, ak sa chystáš na UPdate do Hermanoviec nad Topľou. Na tomto mieste očakávame účasť mládežníkov z Východného slovenska, tak ak si zo Spišskej, Prešova, Bardejova, Košíc, Vranova, Michaloviec, Hermanoviec je to ideálne miesto. Ďalšie informácie Ti pomôžu v plánovaní príchodu na UPdate v Hermanovciach.

Termín: UPdate: 11. 9. 2021
Pre koho: Mládež od 15 rokov až 23+
Miesto: Zbor CB Hermanovce n.T.  č. 213 PSČ 09434
Cena:  2€  registračný poplatok  platí sa na mieste
Kontakt: Slavomír Krupa  mob:0904663611, email: mladez@cb.sk

registrácia UPdate do Hermanoviec
Program stretnutia:

8:30-9:00     Registrácia príchod na UPdate
9:00-10:15   Hlavný program, rečník Ervin Mittelmann
10:15-10:45 Prestávka
10:45-12:00 Semináre
12:00-13-00 Obed
13:00-16:30 Voľný program
16:30-17:45 Hlavný program, Ervin Mittelmann
17:45-19:00 Záver v kaviarni cesta domov


Semináre a voľný program

Semináre 10:45-12:00

  • Dominik Svitel- Rozpoznávame Božou vôľou spoločne.  Ako pracovať v tíme ako rozmýšľať nad rôznymi témami diskusiami a rozhodovaniami v tíme keď má úlohu viesť.
  • Filip Pangrác – Kresťan bez Biblie, ryba bez vody Deň čo deň sme zahltený množstvom informácií zo sveta, zo šoubiznisu, ale aj zo životov našich obľúbených youtuberov, či influencerov. Zo všetkých strán počúvame dobré rady ako žiť život, ako sa stať úspešným, ako dosiahnuť veľké veci a ako sa rýchlo vyrovnať s neúspechom. Tak málo si však všímame múdrosť overenú tisícročiami ukrytú v Biblii. Žalm 119 nám ukazuje úžasne prínosy Božieho slova pre náš život. Preto sa naňho poďme pozrieť zblízka…
  •                          – 23+ Toto obdobie života je frustrujúco zložité a chaoticky náročné. Jediná šanca ako zmyslupne ním prejsť, je mať aspoň základné piliere pevne postavené. Nesmieme zabudnúť kto sme a v akom príbehu sa náš život odohráva. Za 30 minút budeš počuť 6 ľudí hovoriť o živote s Kristom v búrkach tejto divočiny dospelosti. Zvyšok času sa budeme snažiť  pomôcť čeliť tvojej divočine.  

Volný program 13:00- 16:30

  • 14:30 Najlepšie knihy a komiksy od posledného UPdateu
    Naposledy sme spolu mudrovali o literatúre v roku 2019, odvtedy vyšli v slovenčine a češtine tisícky nových kníh. Ako sa v nich vyznať? Kde všade hľadať? A čo dobré vám môžem odporučiť? Navštívte náš seminár!  Jakub Lenart Vyštudoval architektúru, no pracuje ako grafik a ilustrátor. Má radosť z manželstva, kníh, organizovania kultúrnych podujatí a svojej malej záhradky. V bardejovskom zbore CB slúži v staršovstve a mládeži.
  • kaviareň
  • stolové hry
  • lezecká stena
  • prechádzka v prírode

Postaráme sa aj o tvoj žalúdok:

Obed si môžeš objednať pri registrácii, ak by ti nestačilo môžeš využiť  ponuku kaviarne kde nájdeš dostatok energie. Večera sa už hromadne neorganizuje, ale môžeš si objednať výbornú pizzu z Bystrého. Okrem vlastného jedla ktoré si môžeš priniesť a grilovať na táborisku sa o teba postaráme. 

Kaviareň ktorú pripravuje Marcelka ta určite poteší, sladkosti, slané, toasty, nápoje, vieš prežiť aj na takejto strave? K radosti ti stačí zopár eur.


Hermanovce COVID automat

Farba semaforu ORANŽOVÁ – OSTRAŽITOSŤ
Čo treba: RÚŠKO JE V MODLITEBNI POVINNÉ + ZOZNAM ÚČASTNÍKOV
Kto môže prísť na UPdate: VŠETCI
Kapacita: modlitebňa sa môže naplniť na max 25% tzn. 65 osôb + exteriér


Konferencia mládeže je miesto na ktorom sa raz ročne stretáva mládež CB, aby spoločne uctievala Pána Boha. Je to prežitosť po dlhom čase stretnúť priateľov, hľadať odpovede na rôzne životné otázky. Tento rok sa budeme zaoberať lisom Efezkým a otvoríme tému spoločenstva. Som súčasnou spoločenstva? Potrebujem aby mi niekto hovoril do môjho života? Kto si myslíš že sme? Sme jednotlivci a riadime si svoje životy autonómne?  Čaká ťa ešte veľa zaujímavého programu počas celej konferencii, tak sa oplatí vycestovať a prísť na UPdate.

Konferencia bude trvať len niekoľko hodín a tak využi  príležitosť sa osobne stretnúť a príd na UPdate.